O nas – Agencja eCommerce – 8 lat doświadczenia – Sellision

Poznaj Sellision

W Sellision od ponad 8 lat pracujemy dla sklepów internetowych z całego świata. Wiemy, że łączenie usług programistycznych z marketingiem to najlepszy sposób na rozwój sprzedaży online. Budując zespoły projektowe posiadające kompetencje z obu tych obszarów tworzymy efektywnie dla naszych klientów rozwiązania, z których sami chcielibyśmy korzystać.
58+
klientów z UE i USA
9+
lat na rynku
13+
specjalistów
76+
Wdrożeń
Przewiń w dół

Oddaj swój sklep w dobre ręce

Jak wyglądałoby prowadzenie Twojego sklepu, gdyby we wszystkim mógł Cię wspierać jeden, zaufany partner? To właśnie oferujemy w Sellision.
Tu zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie sprzedawać w sieci. Nie musisz już koordynować działań wielu agencji - teraz wszystkie zadania możesz powierzyć jednemu partnerowi.
Sellision to 12+ wykwalifikowanych specjalistów z różnych obszarów e-commerce. Będą oni tworzyć zespół starannie dobrany do Twoich potrzeb i oczekiwanych wyników. Działamy strategicznie, spójnie i innowacyjnie. Tworzymy własne produkty i oferujemy wsparcie od A do Z, aby osiągnąć jeden cel - Twoją rosnącą sprzedaż. Powierz nam swój sklep już dziś i już wkrótce świętuj wyniki, o jakich zawsze marzyłeś.

Daniel Tomaszewski

Managing Director

Nasza historia

Strategiczna agencja eCommerce

W Sellision od ponad 8 lat pracujemy dla sklepów internetowych z całego świata. Wiemy, że łączenie usług programistycznych z marketingiem to najlepszy sposób na rozwój sprzedaży online. Budując zespoły projektowe posiadające kompetencje z obu tych obszarów tworzymy efektywnie dla naszych klientów rozwiązania, z których sami chcielibyśmy korzystać.

  • Pracujemy zdalnie od początku istnienia - mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy na odległość.
  • Dbamy o komunikację. Sprawny przebieg spotkań i efektywne prowadzenie projektów to u nas podstawa.
  • Działamy procesowo, zawsze mając jasno wyznaczone cele i metody.
  • Wprowadzamy innowacje, szukając dla klienta rozwiązań, które przyniosą mu przewagę konkurencyjną.
  • Działamy międzynarodowo, dzięki czemu mamy wgląd w najlepsze praktyki z innych rynków europejskich.
  • Stawiamy na Time&Material - najbardziej przejrzysty model rozliczeń, w którym wartość odzwierciedlana jest w przepracowanych godzinach

Nasze wartości

1
Ludzie
2
Odpowiedzialność
3
Transparentność
4
Partnerstwo
5
Komunikacja
6
Pasja
didier-logo@2x.png

Didier Lab

Sellision zbudował sklep internetowy z dedykowanym projektem graficznym na systemie Prestashop i rozwinął naszą sprzedaż internetową od 0 do ponad 6000 zamówień miesięcznie na 4 rynkach europejskich.

triny-logo@2x.png

Triny

Sellision przeprowadził dla nas proces redesignu sklepu internetowego z bardzo dużą uwagą w zakresie optymalizacji UX. Przeprowadzony redesign jest dla nas fundamentem dalszego strategicznego rozwoju.

mea-nesto@2.jpg

Mea Nesto

Wykazali się pełnym zaangażowaniem wraz z wdrożeniem nas w proces. Świetne doradztwo, znajomość rynku i trendów. W chwilach trudnych okazano nam wsparcie i pomoc. Pracujemy nad kolejnym projektem.

group.jpg

JM Group

Wykonane projekty spełniają nasze oczekiwania, podkreślić należy również wsparcie po wykonanych projektach. Postrzegamy firmę jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

cgolegal.jpg

CGO

Współpracę rozpoczęliśmy w 2011 roku, kiedy to firma dopiero się kształtowała. Zaimponował nam ich zapał oraz świeże spojrzenie na kwestie marketingu internetowego.

bussiness-image

Agencja eCommerce

Współpracujemy z klientami z całego świata, a robimy to poprzez podejście remote-first, które pozwala nam pracować z dowolnego miejsca. Korzystamy z szeregu narzędzi pozwalających mierzyć naszą efektywność. W pierwszej kolejności wykonujemy audyt sklepu internetowego. Rozliczamy w modelu Time&Materials, gdzie płacisz za rzetelnie wykonaną pracę naszych specjalistów. Projekty zarządzamy zwinnie zgodnie z metodologią Agile. Nasze know-how zapisujemy i realizujemy w naszej strategii działania. Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych do zrealizowania przy naszej ambicji. Nie boimy sie indywidualnych rozwiązań bo to właśnie innowacja doprowadziła nas do miejsca w którym jesteśmy.

Historie sukcesów naszych klientów

Daniel Tomaszewski

Managing Director

Daniel Tomaszewski - Managing Director

Zamów bezpłatną konsultację

Opowiedz nam o swoich wyzwaniach podczas 30-minutowej konsultacji i dowiedz się, jak poprawić Twoje wyniki.

Zamawiam konsultację