O nas – Sellision

Poznaj Sellision

W Sellision od ponad 10 lat tworzymy i rozwijamy sklepy na oprogramowaniu PrestaShop. Wiemy, że łączenie usług programistycznych z marketingiem to najlepszy sposób na rozwój sprzedaży online.
72+
klientów z UE i USA
10+
lat na rynku
13+
specjalistów
86+
Wdrożeń
Przewiń w dół

Oddaj swój sklep w dobre ręce

Jak wyglądałoby prowadzenie Twojego sklepu, gdyby we wszystkim kwestiach technologicznych mógł wspierać Cię jeden, zaufany partner? To właśnie oferujemy w Sellision.

Zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie sprzedawać w sieci. Sellision to 13+ wykwalifikowanych specjalistów z różnych obszarów e-commerce. Działamy strategicznie, spójnie i innowacyjnie. Tworzymy własne produkty i oferujemy wsparcie od A do Z, aby osiągnąć jeden cel - Twoją rosnącą sprzedaż.

Daniel Tomaszewski

Managing Director

Nasza historia

Strategiczna agencja eCommerce

W Sellision od ponad 8 lat pracujemy dla sklepów internetowych z całego świata. Wiemy, że łączenie usług programistycznych z marketingiem to najlepszy sposób na rozwój sprzedaży online. Budując zespoły projektowe posiadające kompetencje z obu tych obszarów tworzymy efektywnie dla naszych klientów rozwiązania, z których sami chcielibyśmy korzystać.

  • Pracujemy zdalnie od początku istnienia - mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy na odległość.
  • Dbamy o komunikację. Sprawny przebieg spotkań i efektywne prowadzenie projektów to u nas podstawa.
  • Działamy procesowo, zawsze mając jasno wyznaczone cele i metody.
  • Wprowadzamy innowacje, szukając dla klienta rozwiązań, które przyniosą mu przewagę konkurencyjną.
  • Działamy międzynarodowo, dzięki czemu mamy wgląd w najlepsze praktyki z innych rynków europejskich.
  • Stawiamy na Time&Material - najbardziej przejrzysty model rozliczeń, w którym wartość odzwierciedlana jest w przepracowanych godzinach

Didier Lab

Sellision zbudował sklep internetowy z dedykowanym projektem graficznym na systemie Prestashop i rozwinął naszą sprzedaż internetową od 0 do ponad 6000 zamówień miesięcznie na 4 rynkach europejskich.

Triny

Sellision przeprowadził dla nas proces redesignu sklepu internetowego z bardzo dużą uwagą w zakresie optymalizacji UX. Przeprowadzony redesign jest dla nas fundamentem dalszego strategicznego rozwoju.

Mea Nesto

Wykazali się pełnym zaangażowaniem wraz z wdrożeniem nas w proces. Świetne doradztwo, znajomość rynku i trendów. W chwilach trudnych okazano nam wsparcie i pomoc. Pracujemy nad kolejnym projektem.

JM Group

Wykonane projekty spełniają nasze oczekiwania, podkreślić należy również wsparcie po wykonanych projektach. Postrzegamy firmę jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta.

CGO

Współpracę rozpoczęliśmy w 2011 roku, kiedy to firma dopiero się kształtowała. Zaimponował nam ich zapał oraz świeże spojrzenie na kwestie marketingu internetowego.

bussiness-image

Agencja eCommerce

Współpracujemy z klientami z całego świata, a robimy to poprzez podejście remote-first, które pozwala nam pracować z dowolnego miejsca. Korzystamy z szeregu narzędzi pozwalających mierzyć naszą efektywność. W pierwszej kolejności wykonujemy audyt sklepu internetowego. Rozliczamy w modelu Time&Materials, gdzie płacisz za rzetelnie wykonaną pracę naszych specjalistów. Projekty zarządzamy zwinnie zgodnie z metodologią Agile. Nasze know-how zapisujemy i realizujemy w naszej strategii działania. Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych do zrealizowania przy naszej ambicji. Nie boimy sie indywidualnych rozwiązań bo to właśnie innowacja doprowadziła nas do miejsca w którym jesteśmy.

Historie sukcesów naszych klientów

4 powody do nawiązania współpracy

1

Rozliczanie godzinowe za rzeczywiście przepracowany czas

W świecie pełnym zawiłości i niejasności, dążymy do prostoty i transparentności we wszystkim, co robimy. Jednym z najważniejszych sposobów, w jaki to osiągamy, jest nasz model rozliczania godzinowego za rzeczywiście przepracowany czas.

2

Proces wdrożeniowy pozwalający na wdrażanie sklepów szybko i zgodnie z budżetem projektów

W e-commerce, czas to pieniądz. Dlatego nasze podejście do wdrażania sklepów internetowych jest zorientowane na efektywność i skuteczność. Nasz wypracowany proces wdrożeniowy pozwala na szybką realizację projektów, z zachowaniem wysokiej jakości. Tworzymy oprogramowaniu w modelu zwinnym Scrum i realizujemy wdrożenie zgodnie z wcześniej przez nas przygotowanym projektem graficznym.

3

Doświadczenie branżowe pozwalające na szybki rozwój sprzedaży zaraz po wdrożeniu

Jesteśmy wyspecjalizowani w branży Beauty oraz Home Decor co pozwala nam efektywniej planować wdrożenia i następnie rozwijać sprzedaż. Posiadamy wszechstronne spojrzenie na branże i pomagamy naszym klientom osiągnąć wyjątkowy postęp, wykorzystując doświadczenie branżowe.

4

Doświadczony zespół wdrożeniowy

Nasz zespół to wyśmienici specjaliści z co najmniej 3-letnim doświadczeniem, dzięki temu nad wdrożeniami pracują doświadczone osoby. Cieszymy się wysoką skutecznością w realizacji projektów, zawsze dostosowując się do ustalonych budżetów. Stawiamy na jakość i terminowość, korzystając z najnowszych narzędzi i metodologii. Z nami Twój projekt jest w dobrych rękach od początku do końca. Co więcej, zapewniamy pełną transparentność na każdym etapie oraz wsparcie posprzedażowe, co pozwala Ci z pełnym spokojem skoncentrować się na kluczowych aspektach biznesu.

Daniel Tomaszewski

Managing Director

Daniel Tomaszewski - Managing Director

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach

Spotkajmy się i porozmawiajmy o tym jak możemy zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym.

Bezpłatna konsultacja