Dołącz do nas!

Rozwijaj się w naszym zespole
72+
klientów z UE i USA
8+
lat na rynku
13+
specjalistów
54+
wdrożenia PrestaShop
Przewiń w dół

Nasza historia

Sellision od ponad 7 lat pracujemy dla sklepów internetowych z całego świata. Wiemy, że łączenie usług programistycznych z marketingiem to najlepszy sposób na rozwój sprzedaży online. Budując zespoły projektowe posiadające kompetencje z obu tych obszarów tworzymy efektywnie dla naszych klientów rozwiązania, z których sami chcielibyśmy korzystać.

  • Pracujemy zdalnie od początku istnienia - mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy na odległość.
  • Dbamy o komunikację. Sprawny przebieg spotkań i efektywne prowadzenie projektów to u nas podstawa.
  • Działamy procesowo, zawsze mając jasno wyznaczone cele i metody.
  • Wprowadzamy innowacje, szukając dla klienta rozwiązań, które przyniosą mu przewagę konkurencyjną.
  • Działamy międzynarodowo, dzięki czemu mamy wgląd w najlepsze praktyki z innych rynków europejskich.
  • Stawiamy na Time&Material - najbardziej przejrzysty model rozliczeń, w którym wartość odzwierciedlana jest w przepracowanych godzinach
Software
Frontend Developer
TRWA REKRUTACJA

Dołączysz do zespołu projektowego, który odpowiada za wdrożenia i rozwój sklepów internetowych na podstawie jasno zdefiniowanych etapów, wymagań funkcjonalnych oraz projektu graficznego. Będziesz działać pod koordynacją doświadczonego i technicznego Project Managera, który zadba o profesjonalne realizowanie projektu w metodologii Scrum. Tworząc oprogramowanie w Sellision będziesz pracować w ramach środowiska Continuous Integration jak i będziesz stosować podejście git-flow do prowadzonego repozytorium kodu.

9 100–12 600 zł netto
Umowa B2B
Marketing
Paid Ads Specialist (E-commerce)
TRWA REKRUTACJA

Sellision zdobywa najbardziej wymagających klientów, oferując skrojone na wymiar usługi programistyczne i marketingowe w sektorze e-commerce. Dla naszych klientów wdrażamy sklepy internetowe, a następnie rozwijamy ich widoczność w sieci oraz zwiększamy sprzedaż, zgodnie z autorskimi strategiami. Pracujemy całkowicie zdalnie stosując metodykę zwinną Agile. Wyspecjalizowaliśmy się w rozwiązaniach e-commerce dla branż: beauty, lifestyle, home decor. Ponad 7 lat doświadczenia w branży e-commerce gwarantuje pracę w profesjonalnym i dobrze zorganizowanym zespole o jasnych celach i ambicjach.

6 500 zł - 8 000 zł netto
Business
New Business Manager
TRWA REKRUTACJA

Stworzysz i rozwiniesz dział sprzedaży odciążając w pierwszej kolejności naszego CEO w sprzedaży. Rozwiniesz sprzedaż, która w 2021 roku wynosi ponad milion złotych przychodu. Będziesz bezpośrednio współpracować z kadrą zarządzającą pozyskując istotny know-how, aby efektywnie doradzać klientom. W Sellision oferujemy usługi marketingowe, programistyczne oraz usługi z zakresu rozwoju strategicznego. Stawiamy na wieloletnie relacje z klientami. Będziesz ściśle współpracować z naszym specjalistą marketingu B2B w celu wypracowania odpowiedniej strategii pozyskiwania leadów i dbania o odpowiednią komunikację marketingową.

9 600–11 600 zł netto
Umowa B2B
Design
UX/UI Designer
TRWA REKRUTACJA

Dołączysz do zespołu Design w ramach którego będziesz projektować sklepy internetowe i rozwiązania eCommerce dla naszych klientów. Będziesz bezpośrednio współpracować z klientami, oraz zespołem deweloperskim. W Sellision oferujemy usługi marketingowe, programistyczne oraz usługi z zakresu rozwoju strategicznego. Stawiamy na wieloletnie relacje z klientami. Dlatego też będziesz mieć możliwość wpływania na rozwój powierzanych projektów.

8 200–10 500 zł netto
Umowa B2B

Nasze wartości

1
Ludzie
2
Odpowiedzialność
3
Transparentność
4
Partnerstwo
5
Komunikacja
6
Pasja
bussiness-image

Ludzie

Współpracujemy z klientami z całego świata, a robimy to poprzez podejście remote-first, które pozwala nam pracować z dowolnego miejsca. Korzystamy z szeregu narzędzi pozwalających mierzyć naszą efektywność. Rozliczamy w modelu Time&Materials, gdzie płacisz za rzetelnie wykonaną pracę naszych specjalistów. Projekty zarządzamy zwinnie zgodnie z metodologią Agile. Nasze know-how zapisujemy i realizujemy w naszej strategii działania. Nie ma dla nas rzeczy nie możliwych do zrealizowania przy naszej ambicji. Nie boimy sie indywidualnych rozwiązań bo to właśnie innowacja doprowadziła nas do miejsca w którym jesteśmy.

Wierzymy, że ludzie są kluczem do sukcesu naszych klientów

Kultura organizacyjna sprawia, że praca zespołowa i dostarczanie wyników jest najwyższym celem każdego dnia naszej pracy. Nie było by to możliwe gdyby nie młoda, ale zarazem doświadczona kadra pracowników dla których technologia to pasja. Jesteśmy gamechangerami definiując nowe ścieżki rozwoju.

Osoby dołączające do zespołu przedewszystkim muszą rozumieć handel. Dlatego też kładziemy duży nacisk na edukcje oraz bardzo bliską współpracę z klientem, aby każdy członek zespołu wiedział jakie są skutki prowadzonych działań.

#BeGameChanger

Dołącz do zespołu